OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 13 LUTY 2022 R. – VI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.
  2. Jutro, w poniedziałek, 14 lutego, przypada liturgiczne święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy oraz św. Walentego patrona zakochanych.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na budowę kościołów w diecezji.
  5. Zmarła zaopatrzona w sakramenty była pani dyrektor szkoły w Róży Wielkiej, Pani Teresa Pawelec jej pogrzeb odbędzie się w środę w Ciechanowie. W kościele w Róży Wielkiej odprawimy Mszę święta w jej intencji 27 lutego w niedzielę o godz. 10.00.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w miłości do Boga i ludzi.

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest