OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 13 MARCA 2022 R. – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziś druga niedziela Wielkiego Postu, czyli Niedziela Ad Gentes, która jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. W wielu miejscach świata ofiarną pracę misyjną podejmują misjonarze duchowni i świeccy. Nie tylko niosą światło Ewangelii, ale także codzienną pomoc. Módlmy się dzisiaj za wszystkich pracujących na misjach, aby doświadczali Bożej pomocy i wsparcia ze strony wspólnoty wierzących. Przed Kościołem zbiórka do puszek na misje „Ad gentes”.

2. Dziś przypada także 9. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Módlmy się za następcę Świętego Piotra, aby dla wszystkich był znakiem miłości Boga i wiernie prowadził Owczarnię Chrystusa na spotkanie z Najlepszym Pasterzem. 

3. Podczas czwartkowej Adoracji Najświętszego Sakramentu o godz. 18.00 włączymy się w ogólnopolska modlitwę różańcową zwana Jerychem Różańcowym o pokój na Ukrainie. 

4. Zapraszam serdecznie na Drogę Krzyżową w piątki o godz. 17:30 w Leżenicy, 17.00 w Kępie, Róży Wielkiej o godz. 18.00 i Łomnicy w czwartek 17.30 oraz na nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę Wielkiego Postu.

5. Pragną zawrzeć związek małżeński:

– Patryk BOJARSKI – strona wolna z Adrianna ANDRUSZKIEWICZ –stanu wolnego

6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej oraz PASCHALIKÓW.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy otwartości na Boże natchnienia i wzrastania w miłości do Bogu i ludzi.

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest