OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 26 czerwca 2022 R. – XIII Niedziela Zwykła

1. Zgodnie z zapowiedzią dziś w Parafiach świętujemy Jubileusz 50- lecia istnienia naszej Diecezji, która została powołana do istnienia Bullą Papieża Pawła VI 28.06.1972 r. Niech nasze modlitwy i radość z licznych, otrzymanych łask będą okazją do uwielbienia i wdzięczności Bogu za Złoty Jubileusz naszego Kościoła Lokalnego.

2. W środę, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Święty Piotr został wybrany przez Jezusa na przewodnika Apostołów, Święty Paweł głosił Ewangelię wśród ludów pogańskich. Według tradycji obaj ponieśli śmierć męczeńską w Rzymie. Msza Św. o godz: 18:00. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

4. Nabożeństwo czerwcowe do czwartku włącznie będziemy celebrowali po Mszy Świętej o godz.  18:00 – serdecznie zapraszam!

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do pierwszopiątkowej spowiedzi świętej podczas adoracji w czwartek i w piątek przed Mszą świętą w Róży Wielkiej o godz. 17.00 i w Leżenicy o godz. 18.00.

6. Objazd chorych i starszych osób w sobotę, od godz: 8:30. Zapisy tych osób w Zakrystii lub Biurze Parafialnym.

7. W sobotę, o godz: 18:30 nabożeństwo  racji I soboty miesiąca.

8. Pragną zawrzeć związek małżeński:

– Paweł Biernat, st. wolnego, zam. Róży Wielkiej,

– Karolina Agata Szumilejko, st. wolnego, zam. Popowie.

9. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela. Tym, którzy rozpoczynają letni wypoczynek udanych wyjazdów, życzymy umocnienia sił fizycznych i duchowych, a także szczególnego doświadczenia obecności Boga w pięknie stworzonego świata.

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest