OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 27 sierpnia 2023r. XXI Niedziela Zwykła

1. W piątek będziemy obchodzić 84. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie szczególnie o tych, którzy oddali życie w obronie ojczyzny na wszystkich frontach. Otoczmy modlitwą także tych, którzy po jej zakończeniu walczyli o suwerenność i niepodległość Polski i złożyli ofiarę swojego życia jako więźniowie polityczni, a których próbowano wymazać z historii.

2. 1 września rozpocznie się nowy rok szkolny. Dzieciom i młodzieży życzymy wiele zapału i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, kształtowaniu dojrzałych postaw, a czcigodnym nauczycielom, katechetom i wychowawcom dużo siły i mocy Ducha Świętego, potrzebnego w procesie kształtowania dzieci i młodzieży.

3. W czwartek adoracji Najświętszego Sakramentu od godzi. 18.00.

4. Piątek 1 września to pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź Św. od godz.: 16:30 do godz.: 17:00 w Róży Wielkiej w Leżenicy przed Mszą Świętą o godz. 18.00.

5. Objazd chorych i starszych osób ze Spowiedzią i Komunią Św. w sobotę od godz.: 8:30. Zapisy tych osób w Zakrystii lub Biurze Parafialnym.

6. W sobotę, o godz: 18:30 Nabożeństwo z racji I soboty miesiąca.

7. W przyszłą niedzielę 03.09, podczas Mszy Św. poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieciom klas „0” i I.

9. W sobotę 09.09 po Mszy Świętej o godz. 18 w Róży Wielkiej spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej.

10. W niedzielę 10.09 po Mszy Świętej o godz. 10 w Róży Wielkiej spotkanie dla rodziców i uczniów klas VII i VIII oraz starszych pragnących przyjąć sakrament bierzmowania.

11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest