OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 28 sierpnia 2022 R. – XXII Niedziela Zwykła

1. W czwartek będziemy obchodzić 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie szczególnie o tych, którzy oddali życie w obronie ojczyzny na wszystkich frontach. Otoczmy modlitwą także tych, którzy po jej zakończeniu walczyli o suwerenność i niepodległość Polski i złożyli ofiarę swojego życia jako więźniowie polityczni, a których próbowano wymazać z historii.

2. 1 września rozpocznie się nowy rok szkolny. Dzieciom i młodzieży życzymy wiele zapału i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, kształtowaniu dojrzałych postaw, a czcigodnym nauczycielom, katechetom i wychowawcom dużo siły i mocy Ducha Świętego, potrzebnego w procesie kształtowania dzieci i młodzieży. Msza Święta, ze szczególną prośbą o błogosławieństwo w nowym roku szkolnym, asystencję Ducha Świętego na czas edukacji i wszelkie potrzebne łaski dla wychowawców, nauczycieli i rodziców, w kościele w Łomnicy o godz. 18:00 w CZWARTEK, a od 17,30 możliwość skorzystania ze spowiedzi.  Serdecznie zapraszam.

3. W najbliższy czwartek wyjątkowo nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Będziemy modlić się w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

5. Piątek 3 września to pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź Św. od godz: 16:30 do godz: 17:00 w Róży Wielkiej w Leżenicy przed Mszą Świętą o godz. 18.00.

6. Objazd chorych i starszych osób ze Spowiedzią i Komunią Św. w sobotę od godz: 8:30. Zapisy tych osób w Zakrystii lub Biurze Parafialnym.

7. W sobotę, o godz: 18:30 Nabożeństwo z racji I soboty miesiąca.

8. Pragną zawrzeć sakrament małżeństwa

Paweł Andrzej GRZELAK z

Karoliną Katarzyną MARCINIAK

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest