OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 4 Lutego. V Niedziela Zwykła

 Intencje Żywego Różańca – Luty 2024

Intencja papieska: Módlmy się,  aby chorzy w terminalnej fazie swojego życia oraz ich rodziny otrzymywali zawsze niezbędną opiekę i wsparcie, zarówno pod względem medycznym, jak i ludzkim.

Intencja parafialna: O zdrowie dla chorych,  nawrócenie dla grzeszników i we wszystkich intencjach rodzin, którzy przyjęli błogosławieństwo w czasie odwiedzin duszpasterskich.

1. Chrystus w czasie Eucharystii uczy nas modlitwy. Wielokrotnie wskazywał, że trzeba na nią znaleźć nie tylko miejsce, lecz także czas. Uczymy się w tym kościele, jak w sercu i w codzienności budować świątynię, w której będziemy spotykać Boga twarzą w twarz na modlitwie i wsłuchiwać się w Jego słowa.

2. W Środę KANCELARIA NIECZYNNA BĘDZIE PARAFIALNA W ŚRODĘ zapraszam w sobotę po Mszy Świętej.

3. W przyszłą niedzielę wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W 1858 r., cztery lata po ogłoszeniu dogmatu o niepokalanym poczęciu Najświętszej Maryi Panny, w grocie Bernadetcie Soubirous objawiła się Matka Boża, która przedstawiła się jako Niepokalane Poczęcie, oraz wezwała do nawrócenia i prosiła o modlitwę

4. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej jest Gość Niedzielny.

Intencje Mszalne:

Niedziela 11.02

Leżenica – 8.45 †  Jan, Jadwiga, Bolesław GŁADKI i zm. z rodz.

Róża Wielka – 10.00  †  Marek ANDRZEJCZAK od uczestników pogrzebu

Kępa – 11.30  † Adam WEGNER

Łomnica – 13.00 W intencji znanej Panu Bogu

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest