OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 4 września 2022 R. – XXIII Niedziela Zwykła

Intencje dla Żywego Różańca

Intencja papieska – Módlmy się, aby kara śmierci, która niszczy nietykalność i godność osoby, została zniesiona w prawodawstwie wszystkich krajów świata.

Parafialna – Za  zelatorki Kół Żywego Różańca oraz liderów wspólnot i ruchów naszej parafii, aby gorliwie przewodzili w wierze i apostolstwie.

1. Dziś dwudziesta trzecia niedziela w ciągu roku kościelnego. Sprawując tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, uwielbiliśmy Boga i zaczerpnęliśmy ze źródła Bożej łaski. Niech te dary umacniają nas na drogach codziennego życia i dawania świadectwa naszej bliskości z Bogiem.

2. W czwartek, 8 września, przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W Polsce ten liturgiczny obchód nazywany jest popularnie świętem Matki Bożej Siewnej. Przez wstawiennictwo Maryi będziemy modlić się za wszystkich pracujących na roli, aby ich praca i trud wydawały błogosławione owoce.

3. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz: 10:00 w Róży Wielkiej spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Św.

– Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na nasze Sanktuarium Maryjne w Skrzatuszu.

4. Pragną zawrzeć sakrament małżeństwa

Paweł Andrzej GRZELAK z

Karoliną Katarzyną MARCINIAK

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, są do nabyć kalendarz ścienny na 2023r. jako cegiełkę na Sanktuarium w cenie 10 zł.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest