OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 7 Lipca XIV Niedziela Zwykła

Intencje dla Żywego Różańca

Intencja papieska: Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują i ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem współczucia i nadziei.

Intencja parafialna: Módlmy się aby nasi bracia i siostry, którzy oddalili się od wiary, mogli również za sprawą naszej modlitwy i ewangelicznego świadectwa, odkryć na nowo bliskość miłosiernego Pana i piękno życia chrześcijańskiego.

1. „Do Ciebie, Boże, wznoszę moje oczy” – refren psalmu responsoryjnego pięknie opisuje każde nasze spotkanie z Panem. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby w czasie wolnym od pracy i nauki nie zaniedbywać relacji z Bogiem; pamiętajmy o powiedzeniu, że nie ma wakacji od Pana Boga.

2. Wakacyjne miesiące to także czas wytężonej pracy na polach. Wypraszajmy u Boga dar sprzyjającej pogody na czas żniw oraz obfite plony.

3. W ŚRODĘ KANCELARIA BĘDZIE NIECZYNNA.

4. Pragną zawrzeć związek małżeński:

– Andrzej Piotr HOLECZKI, st. wolnego, zam.  Szczejkowicach,

– Joanna SZAK, st. wolnego, zam. Róży Wielkiej (obecnie Szczejkowicach).

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

6. Niech czas wakacyjnego wypoczynku będzie dla wszystkich czasem bezpiecznym, pogodnym i radosnym. Nie zapominajmy w tym czasie o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii. Naszą życzliwość kierujemy również wobec wszystkich, którzy w tym tygodniu świętować będą swoje imieniny czy urodziny.

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest