OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 9 Czerwca X Niedziela Zwykła

1. Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzamy Bożemu Sercu grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze, dziękujemy za miłosierdzie Boże i prosimy o wytchnienie oraz pociechę w codziennych troskach. Pamiętajmy, że Serce Jezusowe jest jedynym źródłem zdolnym rozgrzać serca ludzi do miłość Boga i bliźniego.

2. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ.

3. W nadchodzącym tygodniu będziemy wspominali w liturgii następujących świętych: we wtorek wspominamy św. Barnabę Apostoła, – w czwartek wspominamy św. Antoniego z Padwy kapłana i Doktora Kościoła.

4. W najbliższą sobotę 15 czerwca w naszej miejscowości w Róży Wielkiej będzie miało miejsce Rejonowy Dzień Wspólnoty Domowego Kościoła do udziału w Mszy Świętej o godz. 10.00 zapraszam wszystkich parafian.

5. Również w najbliższą sobotę o godzinie 10.00 odbędzie się Diecezjalny Dzień Dziecka w Skrzatuszu. Serdecznie zachęcam by rodzice bądź opiekunowie wraz z dziećmi udali się do Skrzatusza na w/w uroczystość własnymi środkami lokomocji.

6. W przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar na kształcenie młodzieży w naszej Diecezji.

7. Solenizantom i Jubilatom tygodnia przekazujemy wyrazy życzliwości i serdeczności.

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest