OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 17 kwietnia 2022 R. – NIEDZIELA Zmartwychwstania Pańskiego

1. Dziś uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Bóg w swojej wielkiej miłości nie zostawił nas samych, ale w Jezusie Chrystusie ofiarował nam nowe życie. Niech wielkanocna radość płynąca ze zmartwychwstania Pana będzie udziałem nas wszystkich. Niech Zwycięzca śmierci, piekła i szatana umacnia wiarę, nadzieję i miłość w naszych rodzinach i społecznościach, wspomaga na drogach codzienności oraz oświeca blaskiem swojej prawdy.

2. Serdeczne słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy włączyli się w przygotowanie celebracji Triduum Paschalnego oraz dekoracji w naszych świątyniach. Za wszelką pomoc i okazane dobro niech Bóg wynagrodzi wam swoją łaską.

3. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00.

4. W piątek z racji oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Najbliższa niedziela będzie drugą niedzielą wielkanocną, czyli Niedzielą Miłosierdzia Bożego, która rozpocznie Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach Św. będzie można złożyć ofiarę do puszki na rzecz sierocińca w Betlejem prowadzonego przez Siostry Elżbietanki.

6. Pragną zawrzeć związek małżeński:

– Mateusz Chrabąszcz, st. wolnego z – Karoliną Majewska st. wolnego.

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest